top of page

Ürünlerimiz

duvar vitrin
masa vitrin

Garden Shop & Antika

. Bahçe için büyük boy Terrakota saksıklar, küpler

. Ferforje döküm çanlar, kapı tokmakları, lambalar, askılar

. Emaye çaydanlık ve kupalar

. Seramik Kapı Numaraları

. Meyve fidanları

. Sukulent ve kaktüs çeşitleri

. Aromatik bitki fideleri

.Vintage resim ve afişler

. Seramik Saksılar

. Boyalı Terrakota saksılar

. Reçel ve Marmelatlar 

. 1900 başlarından 1970 lere kadar farklı dönemlere ait Fransız, Alman, İngiliz ve ülkemizden Antika, vintage. retro özel parçalar da özenle seçilerek  beğeninize sunulmaktadır.

Vintage bahçe aksesuarları

İster bahçenizde, ister evinizin içinde de kullanabileceğiniz, hayatınıza renk katacak bir kolleksiyonumuz mevcut. Özellikle vintage-retro tarzda, ferforje ,döküm, ahşap, seramik, emaye malzeme ile yapılmış bu ürünler doğal bir yaşamı simgeler nitelikteler

Doğal Saksı ve Bitkiler

. Bahçe ve ev dekorasyonunuz için tamamen doğal terrakota, ve seramik saksılarımız, antik küp çeşitlerimiz mevcuttur. Kendi atölyemizde ürettiğimiz farklı sanat türlerini yansıtan resimli ve boyalı saksılarımız ise tamamen bize özeldir. Ayrıca zeytin, kiraz erik gibi çeşitli meyve fidanları, aromatik bitki fideleri, sukulent ve kaktüs çeşitlerimizi bulabilirsiniz.

Ev yapımı tatlar

Çoğu kendi bahçemizde yetişen kiraz, vişne, böğürtlen, şeftali, mandalina ve özllekle incir marmelatlarımız en doğal yöntemlerle kendi mutfağımızda hazırlanmaktadırç Bunun yanında ev yapımı çikolata ve kurabiye çeşitlerimiz paketli olarak da satın alınabilir.

bottom of page